Onze organisatie - Ons team

Wij zijn een compacte organisatie van professionals, waar ieder vanuit zijn eigen expertise een belangrijke bijdrage levert in de diensten die wij onze opdrachtgevers bieden. Onze gemeenschappelijke drijfveer is dat we ons willen blijven verbeteren in ons vakgebied en trots zijn op de resultaten die we als team neerzetten.

Werken bij

Regelmatig zijn we op zoek naar nieuwe collega’s. Ben je goed in je vak, herken je je in onze manier van werken en denk je dat je een goede aanvulling bent op ons hechte team van professionals? Dan komen we graag met jou in contact. We ontvangen graag je CV en motivatie via solliciteren@mirato.nl. Voor vragen kun je ons bellen op (0252) 21 34 60.
 

Sander

‘We zijn geen leverancier, maar een partner.’
Commercieel directeur | sander@mirato.nl

Corné

‘Als Mirato erbij betrokken is, komt het goed.’
Operationeel directeur | corne@mirato.nl

Maartje

‘We combineren creatief met praktisch.’
Art Director | maartje@mirato.nl

Irene

 ‘Ondersteunende activiteiten zijn net zo belangrijk.’
Manager administratie & personeelszaken | irene@mirato.nl

Carlo

‘We ontzorgen de opdrachtgever.’
Projectleider Interieurprojecten | carlo@mirato.nl

Martien

‘Vertrouwen is de kern van alles.’
Projectleider Vloeren | martien@mirato.nl

Leo


Planner/ Werkvoorbereider | leo@mirato.nl

Jaël

'Altijd op zoek naar vernieuwende concepten en een andere kijk op ruimte.'
Interieurontwerper | jael@mirato.nl

Jolanda


Interieurontwerper

Marjolein

‘We zijn een hecht team.’
Backoffice medewerker | marjolein@mirato.nl

Trudy

'Met goede communicatie, vertrouwen en samenwerking kom je tot het juiste resultaat.'
Backoffice medewerker | trudy@mirato.nl

Joep


Junior Projectleider

Dariusz

'We leveren kwaliteit en houden ons aan de planning.'
Stoffeerder

Arron


Stoffeerder

Boef

Woef!
Kantoorhond

Werken bij

Wil je bij ons werken?
Solliciteren@mirato.nl