Onze organisatie - Ons team

Wij zijn een compacte organisatie van professionals, waar ieder vanuit zijn eigen expertise een belangrijke bijdrage levert in de diensten die wij onze opdrachtgevers bieden. Onze gemeenschappelijke drijfveer is dat we ons willen blijven verbeteren in ons vakgebied en trots zijn op de resultaten die we als team neerzetten.
Commercieel directeur | sander@mirato.nl

Sander Jansen

‘Ik ben sinds 1986 actief als ondernemer. Als ik naar de historie van Mirato kijk, realiseer ik me hoe enorm ik ermee vergroeid ben. Mijn persoonlijke ontwikkeling, mijn ontwikkeling als ondernemer en de ontwikkeling van Mirato lopen synchroon met elkaar. Mijn mindset is omgegaan van reactief naar proactief handelen, van volgend naar actief je eigen koers bepalen.
 
Het werken met de professionals binnen Mirato is voor mij een cadeau. Bij Mirato probeer ik ruimte te bieden voor persoonlijke ontwikkeling en groei. Dat is voor mij één van de aspecten die het werken met ambitieuze mensen zo waardevol maakt. Ik ben overtuigd dat de organisatie goed loopt als onze mensen vanuit hun eigen kracht kunnen werken. Daarvoor de juiste voorwaarden scheppen zie ik als mijn belangrijkste taak binnen Mirato. Daarnaast investeer ik veel in de relatie met onze samenwerkingspartners. We willen meer zijn dan alleen een leverancier; het gaat om vertrouwen en samenwerken op basis van gelijkwaardigheid. Echt partnership. Die samenwerking houdt ons fris en voedt onze ontwikkeling.’

GEZOCHT: Leerling Stoffeerder

Ben jij een enthousiaste aanpakker met technisch inzicht? En wil jij opgeleid worden tot een vakbekwame projectstoffeerder? Dan zijn we op zoek naar jou!
irene@mirato.nl Tel: 0252 213 460

Sander

‘We zijn geen leverancier, maar een partner.’
Commercieel directeur | sander@mirato.nl

Corné

‘Als Mirato erbij betrokken is, komt het goed.’
Operationeel directeur | corne@mirato.nl

Maartje

‘We combineren creatief met praktisch.’
 

Art Director | maartje@mirato.nl

Irene

 ‘Ondersteunende activiteiten zijn net zo belangrijk.’
 

Manager administratie & personeelszaken | irene@mirato.nl

Jelle

'Maatschappelijk verantwoord ondernemen doen wij samen, niet alleen!'
MVO manager | jelle@mirato.nl

Carlo

‘We ontzorgen de opdrachtgever.’
Projectleider Interieurprojecten | carlo@mirato.nl

Martien

‘Vertrouwen is de kern van alles.’
Projectleider Vloeren | martien@mirato.nl

Leo


Planner/ Werkvoorbereider | leo@mirato.nl

Evelyne


 

Interieurarchitect | evelyne@mirato.nl

Jaël

'Altijd op zoek naar vernieuwende concepten en een andere kijk op ruimte.'
Interieurontwerper | jael@mirato.nl

Marjolein

‘We zijn een hecht team.’
 

Backoffice medewerker | marjolein@mirato.nl

Trudy

'Met goede communicatie, vertrouwen en samenwerking kom je tot het juiste resultaat.'
Backoffice medewerker | trudy@mirato.nl

Peter

'We werken met aandacht aan ieder project.'
 

Operationeel medewerker | peter@mirato.nl

Marcin

‘We zeggen wat we doen en we doen wat we zeggen.’
 

Stoffeerder

Guy

‘We letten op elk detail.’
Stoffeerder

Dariusz

'We leveren kwaliteit en houden ons aan de planning.'
Stoffeerder

Arron


stoffeerder

Boef

Woef!
kantoorhond

Werken bij

Wil je bij ons werken?
info@mirato.nl