Onze organisatie - Ons team

Wij zijn een compacte organisatie van professionals, waar ieder vanuit zijn eigen expertise een belangrijke bijdrage levert in de diensten die wij onze opdrachtgevers bieden. Onze gemeenschappelijke drijfveer is dat we ons willen blijven verbeteren in ons vakgebied en trots zijn op de resultaten die we als team neerzetten.
Projectleider Vloeren | martien@mirato.nl

Martien van Tilburg

‘In 2004 ben ik bij Mirato gestart. Zo’n vijf jaar heb ik op de werkvloer meegedraaid en zo het vak in de praktijk geleerd. Die kennis gebruik ik nu dagelijks in mijn werk als werkvoorbereider. Ik zorg voor de planning van de uitvoering, ik onderhoud contact met onze opdrachtgevers over praktische zaken, zorg dat het materiaal op tijd aanwezig is, stuur de mensen aan die wij inhuren en bewaak de kwaliteit van onze dienstverlening. Door mijn praktijkervaring weet ik precies hoe de processen in elkaar zitten en kan ik goed anticiperen op mogelijke knelpunten.
 
Vertrouwen is voor mij de kern van alles. Onze opdrachtgevers vertrouwen op onze expertise en ons vakmanschap. Dat vertrouwen waarmaken, dat geeft mij de meeste voldoening. Door de manier waarop ik met opdrachtgevers omga, kan ik hier zelf een belangrijke bijdrage aan leveren. Ik neem ze mee in het proces, voel goed aan waar ze behoefte aan hebben en handel daarnaar. Ook bij mogelijke knelpunten of als een opdrachtgever iets vraagt waar we vanuit het oogpunt van kwaliteit niet aan kunnen of willen voldoen. Dan geef ik ruimte en probeer tot een oplossing te komen waar iedereen achter staat.’

Sander

‘We zijn geen leverancier, maar een partner.’
Commercieel directeur | sander@mirato.nl

Corné

‘Als Mirato erbij betrokken is, komt het goed.’
Operationeel directeur | corne@mirato.nl

Maartje

‘We combineren creatief met praktisch.’
 

Art Director | maartje@mirato.nl

Irene

 ‘Ondersteunende activiteiten zijn net zo belangrijk.’
 

Manager administratie & personeelszaken | irene@mirato.nl

Carlo

‘We ontzorgen de opdrachtgever.’
Projectleider Interieurprojecten | carlo@mirato.nl

Martien

‘Vertrouwen is de kern van alles.’
Projectleider Vloeren | martien@mirato.nl

Leo


Planner/ Werkvoorbereider | leo@mirato.nl

Evelyne


 

Interieurarchitect | evelyne@mirato.nl

Jaël

'Altijd op zoek naar vernieuwende concepten en een andere kijk op ruimte.'
Interieurontwerper | jael@mirato.nl

Marjolein

‘We zijn een hecht team.’
 

Backoffice medewerker | marjolein@mirato.nl

Trudy

'Met goede communicatie, vertrouwen en samenwerking kom je tot het juiste resultaat.'
Backoffice medewerker | trudy@mirato.nl

Marcin

‘We zeggen wat we doen en we doen wat we zeggen.’
 

Stoffeerder

Guy

‘We letten op elk detail.’
Stoffeerder

Dariusz

'We leveren kwaliteit en houden ons aan de planning.'
Stoffeerder

Arron


stoffeerder

Boef

Woef!
kantoorhond

Werken bij

Wil je bij ons werken?
info@mirato.nl