Onze organisatie - Ons team

Wij zijn een compacte organisatie van professionals, waar ieder vanuit zijn eigen expertise een belangrijke bijdrage levert in de diensten die wij onze opdrachtgevers bieden. Onze gemeenschappelijke drijfveer is dat we ons willen blijven verbeteren in ons vakgebied en trots zijn op de resultaten die we als team neerzetten.

Marjolein Hanse

‘Met een technisch HBO diploma op zak ben ik van een ingenieursbureau, via een kinderboekenwinkel en een gas- en oliebedrijf bij Mirato terechtgekomen. De grote gemene deler van mijn banen is het praktische en sociale element. Dat vind ik ook weer terug in mijn huidige functie als backoffice medewerker. Verbinding en oplossingsgerichtheid zijn eigenschappen waar we bij Mirato als bedrijf veel waarde aan hechten. Ik voel me dan ook goed op mijn plek!
 
Als backoffice medewerker zorg ik er voor dat op kantoor alles geregeld is, dat alle informatie voor iedereen goed te vinden is en ik bewaak de kwaliteit. Met mijn werk faciliteer ik mijn collega’s, zodat zij zich helemaal kunnen richten op hun eigen taak. We zijn een klein, hecht team en het is belangrijk dat we van elkaar op aan kunnen. Daar vervul ik een verbindende rol in. Ik geniet ervan om tussen mensen te zijn die gedreven zijn en goed in hun werk. Dat motiveert mij om ook het beste uit mezelf te halen. Ik leer graag nieuwe dingen en in mijn functie is er altijd wel iets om aan te pakken.’

GEZOCHT: Leerling Stoffeerder

Ben jij een enthousiaste aanpakker met technisch inzicht? En wil jij opgeleid worden tot een vakbekwame projectstoffeerder? Dan zijn we op zoek naar jou!
irene@mirato.nl Tel: 0252 213 460

Sander

‘We zijn geen leverancier, maar een partner.’

 

Commercieel Directeur | sander@mirato.nl

Corné

‘Als Mirato erbij betrokken is, komt het goed.’
 

Operationeel directeur | corne@mirato.nl

Maartje

‘We combineren creatief met praktisch.’
 

Art Director | maartje@mirato.nl

Irene

 ‘Ondersteunende activiteiten zijn net zo belangrijk.’
 

Manager administratie & personeelszaken | irene@mirato.nl

Cindy

'Het is mijn ambitie om Mirato tot een begrip te maken.'
 

New Business | cindy@mirato.nl

Jelle

'Maatschappelijk verantwoord ondernemen doen wij samen, niet alleen!'
MVO manager | jelle@mirato.nl

Carlo

‘We ontzorgen de opdrachtgever.’
 

Projectleider Interieurprojecten | carlo@mirato.nl

Martien

‘Vertrouwen is de kern van alles.’
Projectleider Vloeren | martien@mirato.nl

Leo


Projectleider Vloeren | leo@mirato.nl

Jaël

'Altijd op zoek naar vernieuwende concepten en een andere kijk op ruimte.'
Interieurontwerper | jael@mirato.nl

Evelyne


Interieurarchitect | evelyne@mirato.nl

Marjolein

‘We zijn een hecht team.’
 

Back Office | marjolein@mirato.nl

Trudy

'Met goede communicatie, vertrouwen en samenwerking kom je tot het juiste resultaat.'
Back Office | trudy@mirato.nl

Marcin

‘We zeggen wat we doen en we doen wat we zeggen.’
Stoffeerder

Guy

‘We letten op elk detail.’
Stoffeerder

Dariusz

'We leveren kwaliteit en houden ons aan de planning.'
Stoffeerder

Peter

'We werken met aandacht aan ieder project.'
Operationeel medewerker | peter@mirato.nl

Boef

Woef!
kantoorhond

Werken bij

Wil je bij ons werken?
info@mirato.nl