Onze organisatie - Ons team

Wij zijn een compacte organisatie van professionals, waar ieder vanuit zijn eigen expertise een belangrijke bijdrage levert in de diensten die wij onze opdrachtgevers bieden. Onze gemeenschappelijke drijfveer is dat we ons willen blijven verbeteren in ons vakgebied en trots zijn op de resultaten die we als team neerzetten.
Art Director | maartje@mirato.nl

Maartje Wessels

‘Tijdens mijn eerste opleiding maakte ik kennis met alle verschillende materialen en hun specifieke eigenschappen en leerde ik technisch tekenen. Echt de praktische kant van mijn vak. Later tijdens mijn vervolgstudie lag de focus juist meer op conceptmatig en onderzoekend te werk gaan. Die combinatie van theorie en praktijk maakt dat ik alle kanten van een interieurvraagstuk overzie: praktisch, technisch en creatief. Dat is ook hoe Mirato werkt. We vinden het belangrijk dat we voor onze opdrachtgevers ontwerpen kunnen maken die esthetisch aansluiten op de identiteit van het bedrijf, maar wel met oog voor de praktijk. 


Voordat ik bij Mirato kwam, maakte ik interieurontwerpen voor de particuliere sector. Bij Mirato ligt het zwaartepunt bij de zakelijke markt. Daar zijn de vraagstukken vaak complexer en de impact is groter. Ik kan daar al mijn creativiteit in kwijt. Ik werk met veel plezier bij Mirato. We zijn met een klein team van specialisten die elkaar aanvullen. Het realiseren van onze interieurprojecten doen we echt samen. Mijn bijdrage aan onze totaalprojecten is creativiteit en oplossingsgerichtheid. Het geeft mij voldoening als ik de wensen van onze opdrachtgever heb kunnen vertalen naar een ontwerp waarbij de kernwaarden van de organisatie voelbaar zijn en de medewerkers optimaal kunnen bewegen op de werkvloer.'

Zie ook het interview met Maartje over de visie op interieurontwerp.

GEZOCHT: Leerling Stoffeerder

Ben jij een enthousiaste aanpakker met technisch inzicht? En wil jij opgeleid worden tot een vakbekwame projectstoffeerder? Dan zijn we op zoek naar jou!
irene@mirato.nl Tel: 0252 213 460

Sander

‘We zijn geen leverancier, maar een partner.’
Commercieel directeur | sander@mirato.nl

Corné

‘Als Mirato erbij betrokken is, komt het goed.’
Operationeel directeur | corne@mirato.nl

Maartje

‘We combineren creatief met praktisch.’
 

Art Director | maartje@mirato.nl

Irene

 ‘Ondersteunende activiteiten zijn net zo belangrijk.’
 

Manager administratie & personeelszaken | irene@mirato.nl

Jelle

'Maatschappelijk verantwoord ondernemen doen wij samen, niet alleen!'
MVO manager | jelle@mirato.nl

Carlo

‘We ontzorgen de opdrachtgever.’
Projectleider Interieurprojecten | carlo@mirato.nl

Martien

‘Vertrouwen is de kern van alles.’
Projectleider Vloeren | martien@mirato.nl

Leo


Planner/ Werkvoorbereider | leo@mirato.nl

Evelyne


 

Interieurarchitect | evelyne@mirato.nl

Jaël

'Altijd op zoek naar vernieuwende concepten en een andere kijk op ruimte.'
Interieurontwerper | jael@mirato.nl

Marjolein

‘We zijn een hecht team.’
 

Backoffice medewerker | marjolein@mirato.nl

Trudy

'Met goede communicatie, vertrouwen en samenwerking kom je tot het juiste resultaat.'
Backoffice medewerker | trudy@mirato.nl

Peter

'We werken met aandacht aan ieder project.'
 

Operationeel medewerker | peter@mirato.nl

Marcin

‘We zeggen wat we doen en we doen wat we zeggen.’
 

Stoffeerder

Guy

‘We letten op elk detail.’
Stoffeerder

Dariusz

'We leveren kwaliteit en houden ons aan de planning.'
Stoffeerder

Arron


stoffeerder

Boef

Woef!
kantoorhond

Werken bij

Wil je bij ons werken?
info@mirato.nl