Onze organisatie - Ons team

Wij zijn een compacte organisatie van professionals, waar ieder vanuit zijn eigen expertise een belangrijke bijdrage levert in de diensten die wij onze opdrachtgevers bieden. Onze gemeenschappelijke drijfveer is dat we ons willen blijven verbeteren in ons vakgebied en trots zijn op de resultaten die we als team neerzetten.

GEZOCHT: Leerling Stoffeerder

In verband met de groei van ons bedrijf zijn we op zoek naar:

Leerling Stoffeerder (m/v) 40 uur


Taken & verantwoordelijkheden:
Je gaat samen met onze vaste krachten mee naar projecten om deze te voorzien van stoffering. De werkzaamheden omvatten o.a. het aanbrengen van vloerbedekkingen zoals tapijt(tegels), gietvloeren, parket, PVC, linoleum en rubber. Ook het aanbrengen en afhangen van diverse raambekledingsproducten is een onderdeel van de functie.

Wat vragen wij?
  • Je bent leergierig en wil het vak in de praktijk leren;
  • Technisch inzicht;
  • Goede beheersing van de Nederlandse taal;
  • Een gemotiveerde en flexibele instelling;
  • Je bent representatief en klantgericht;
  • Je kunt goed in teamverband werken;
  • Bij voorkeur in bezit van VCA.
Wie zijn wij?
Wij ontwerpen én realiseren interieurs voor de zakelijke markt. Of het nu gaat om kantoor-, hotel- of zorginrichting, we vertalen de wensen van onze opdrachtgevers naar creatieve en functionele oplossingen die aansluiten bij datgene wat de opdrachtgever wil uitstralen. De vloer gebruiken we hierbij vaak als vertrekpunt omdat dit de oorsprong van ons bedrijf is. 

We zijn een compacte organisatie van professionals, waar ieder vanuit zijn eigen expertise een belangrijke bijdrage levert. Onze gemeenschappelijke drijfveer is dat we ons willen blijven verbeteren in ons vakgebied en trots zijn op de resultaten die we als team neerzetten. Er is sprake van een informele cultuur waarin eigen initiatief wordt gewaardeerd en beloond.

Ons aanbod
Wij bieden een interne opleiding tot projectstoffeerder, een passend salaris en een prettige werksfeer. Verder steunen wij je bij het ontdekken en ontwikkelen van je talenten, ambities en capaciteiten.

Heb je interesse in deze vacature? Stuur dan een korte mail met daarin je gegevens naar: irene@mirato.nl. Bellen mag natuurlijk ook. Het telefoonnummer is: 0252 – 21 34 60.

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld!

GEZOCHT: Leerling Stoffeerder

Ben jij een enthousiaste aanpakker met technisch inzicht? En wil jij opgeleid worden tot een vakbekwame projectstoffeerder? Dan zijn we op zoek naar jou!
irene@mirato.nl Tel: 0252 213 460

Sander

‘We zijn geen leverancier, maar een partner.’

 

Commercieel Directeur | sander@mirato.nl

Corné

‘Als Mirato erbij betrokken is, komt het goed.’
 

Operationeel directeur | corne@mirato.nl

Maartje

‘We combineren creatief met praktisch.’
 

Art Director | maartje@mirato.nl

Irene

 ‘Ondersteunende activiteiten zijn net zo belangrijk.’
 

Manager administratie & personeelszaken | irene@mirato.nl

Cindy

'Het is mijn ambitie om Mirato tot een begrip te maken.'
 

New Business | cindy@mirato.nl

Jelle

'Maatschappelijk verantwoord ondernemen doen wij samen, niet alleen!'
MVO manager | jelle@mirato.nl

Carlo

‘We ontzorgen de opdrachtgever.’
 

Projectleider Interieurprojecten | carlo@mirato.nl

Martien

‘Vertrouwen is de kern van alles.’
Projectleider Vloeren | martien@mirato.nl

Leo


Projectleider Vloeren | leo@mirato.nl

Jaël

'Altijd op zoek naar vernieuwende concepten en een andere kijk op ruimte.'
Interieurontwerper | jael@mirato.nl

Evelyne


Interieurarchitect | evelyne@mirato.nl

Marjolein

‘We zijn een hecht team.’
 

Back Office | marjolein@mirato.nl

Trudy

'Met goede communicatie, vertrouwen en samenwerking kom je tot het juiste resultaat.'
Back Office | trudy@mirato.nl

Marcin

‘We zeggen wat we doen en we doen wat we zeggen.’
Stoffeerder

Guy

‘We letten op elk detail.’
Stoffeerder

Dariusz

'We leveren kwaliteit en houden ons aan de planning.'
Stoffeerder

Peter

'We werken met aandacht aan ieder project.'
Operationeel medewerker | peter@mirato.nl

Boef

Woef!
kantoorhond

Werken bij

Wil je bij ons werken?
info@mirato.nl