Onze organisatie - Ons team

Wij zijn een compacte organisatie van professionals, waar ieder vanuit zijn eigen expertise een belangrijke bijdrage levert in de diensten die wij onze opdrachtgevers bieden. Onze gemeenschappelijke drijfveer is dat we ons willen blijven verbeteren in ons vakgebied en trots zijn op de resultaten die we als team neerzetten.

GEZOCHT: Junior Projectleider Interieurprojecten

In verband met de groei van ons bedrijf hebben wij een vacature voor een:

Junior Projectleider m/v (40 uur)


Wat zijn je taken en verantwoordelijkheden:
Als Junior Projectleider begeleid je onder supervisie van een ervaren Projectleider diverse interieurprojecten. Vanaf de start tot aan de oplevering van het project ben je het aanspreekpunt voor de opdrachtgever, de onderaannemers en de interne organisatie. Je stelt projectplanningen op, controleert de voortgang en bewaakt het budget. Daarnaast zorg je voor de inkoop van materialen en onderaannemers en organiseer je projectvergaderingen.

Met wie willen we graag in gesprek?
Voor deze functie zoeken wij een enthousiaste collega met een commerciële en flexibele instelling.

Daarnaast herken je jezelf in de volgende criteria:
  • Je hebt een afgeronde opleiding HBO Bouwkunde of vergelijkbaar;
  • Je hebt aantoonbare affiniteit met projectmanagement;
  • Je hebt een resultaatgerichte en proactieve instelling;
  • Je hebt overtuigingskracht en bent stressbestendig;
  • Je bent klantgericht en voor jou staat de opdrachtgever centraal;
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs;
  • Je bent in het bezit van het certificaat VCA-VOL of bereid om dit te halen.

Wie zijn wij?
Wij ontwerpen én realiseren interieurs voor de zakelijke markt. Of het nu gaat om kantoor-, hotel- of zorginrichting, we vertalen de wensen van onze opdrachtgevers naar creatieve en functionele oplossingen die aansluiten bij datgene wat de opdrachtgever wil uitstralen.

We zijn een compacte organisatie van professionals, waar ieder vanuit zijn eigen expertise een belangrijke bijdrage levert. Onze gemeenschappelijke drijfveer is dat we ons willen blijven verbeteren in ons vakgebied en trots zijn op de resultaten die we als team neerzetten. Er is sprake van een informele cultuur waarin eigen initiatief wordt gewaardeerd en beloond.

Ons aanbod
Wij bieden een uitdagende functie in een gezellig team en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Verder steunen wij je bij het ontdekken en ontwikkelen van je talenten, ambities en capaciteiten.

Heb je interesse in deze vacature? Stuur een korte mail met je motivatie samen met je CV naar: solliciteren@mirato.nl.

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Sander

‘We zijn geen leverancier, maar een partner.’
Commercieel directeur | sander@mirato.nl

Corné

‘Als Mirato erbij betrokken is, komt het goed.’
Operationeel directeur | corne@mirato.nl

Maartje

‘We combineren creatief met praktisch.’
Art Director | maartje@mirato.nl

Irene

 ‘Ondersteunende activiteiten zijn net zo belangrijk.’
Manager administratie & personeelszaken | irene@mirato.nl

Carlo

‘We ontzorgen de opdrachtgever.’
Projectleider Interieurprojecten | carlo@mirato.nl

Ton


Business Development Manager | ton@mirato.nl

Leo


Planner/ Werkvoorbereider | leo@mirato.nl

Jaël

'Altijd op zoek naar vernieuwende concepten en een andere kijk op ruimte.'
Interieurontwerper | jael@mirato.nl

Jolanda

‘We zorgen voor een passende en inspirerende omgeving.’


Interieurontwerper | jolanda@mirato.nl

Marjolein

‘We zijn een hecht team.’
Backoffice medewerker | marjolein@mirato.nl

Joep


Junior Projectleider | joep@mirato.nl

Martien

‘Vertrouwen is de kern van alles.’
Senior Projectstoffeerder | martien@mirato.nl

Raicillio


Projectstoffeerder

Ruben


Projectstoffeerder

Arron


Projectstoffeerder

Boef

Woef!
Kantoorhond

Werken bij

Wil je bij ons werken?
Solliciteren@mirato.nl