Onze organisatie - Ons team

Wij zijn een compacte organisatie van professionals, waar ieder vanuit zijn eigen expertise een belangrijke bijdrage levert in de diensten die wij onze opdrachtgevers bieden. Onze gemeenschappelijke drijfveer is dat we ons willen blijven verbeteren in ons vakgebied en trots zijn op de resultaten die we als team neerzetten.

GEZOCHT: 3D-Artist (visualisatie en rendering) Freelance

Wij zoeken i.v.m. de groei van ons bedrijf een (freelance) 3D-Artist met affiniteit voor interieur.
3D-Artist (Visualisatie en Rendering)
Freelance

Functieomschrijving:
Als 3D-Artist visualiseer je de ontwerpen van onze interieurarchitecten in fotorealistisch beeld, animaties of in virtual reality. Je bouwt samen met ons interieurarchitecten aan het 3D-model en werkt vanuit daar zelfstandig aan de visualisaties. Het ontwerpproces en visualisatie proces gaat bij ons gelijk op waardoor je snel moet kunnen schakelen.

Wat vragen wij?
Je beheerst verschillende 3D-modelling technieken, en werkt voornamelijk in Vectorworks
Je hebt ervaring met fotorealistisch renderen met behulp van Cinema 4D
Je bent enthousiast en hebt oog voor detail
Je bent stressbestendig en flexibel

Ons aanbod
Wij bieden op regelmatige basis werkzaamheden voor diverse Interieurprojecten, tegen marktconforme vergoeding.
Heb je interesse in deze vacature? Laat ons een paar projecten zien waar je aan gewerkt hebt en overtuig ons daarmee van je skills en je potentie!

Stuur een korte motiverende mail samen met je CV en portfolio naar: maartje@mirato.nl

Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Sander

‘We zijn geen leverancier, maar een partner.’

 

Commercieel Directeur | sander@mirato.nl

Corné

‘Als Mirato erbij betrokken is, komt het goed.’
 

Operationeel directeur | corne@mirato.nl

Maartje

‘We combineren creatief met praktisch.’
 

Art Director | maartje@mirato.nl

Irene

 ‘Ondersteunende activiteiten zijn net zo belangrijk.’
 

Manager administratie & personeelszaken | irene@mirato.nl

Cindy

'Het is mijn ambitie om Mirato tot een begrip te maken.'
 

New Business | cindy@mirato.nl

Jelle

'Maatschappelijk verantwoord ondernemen doen wij samen, niet alleen!'
MVO manager | jelle@mirato.nl

Carlo

‘We ontzorgen de opdrachtgever.’
 

Projectleider Interieurprojecten | carlo@mirato.nl

Martien

‘Vertrouwen is de kern van alles.’
Projectleider Vloeren | martien@mirato.nl

Sylvia

'Een plek en een beleving creëren waar mensen graag zijn, dat is mijn passie!'
Interieurontwerper | sylvia@mirato.nl

Jaël

'Altijd op zoek naar vernieuwende concepten en een andere kijk op ruimte.'
Interieurontwerper | jael@mirato.nl

Marjolein

‘We zijn een hecht team.’
 

Back Office | marjolein@mirato.nl

Trudy

'Met goede communicatie, vertrouwen en samenwerking kom je tot het juiste resultaat.'
Back Office | trudy@mirato.nl

Marcin

‘We zeggen wat we doen en we doen wat we zeggen.’
Stoffeerder

Guy

‘We letten op elk detail.’
Stoffeerder

Waldek

‘We werken gestructureerd en netjes.’
Stoffeerder

Dariusz

'We leveren kwaliteit en houden ons aan de planning.'
Stoffeerder

Peter

'We werken met aandacht aan ieder project.'
Operationeel medewerker | peter@mirato.nl

GEZOCHT: Leerling Stoffeerder

Ben jij een enthousiaste aanpakker met technisch inzicht? En wil jij opgeleid worden tot een vakbekwame projectstoffeerder? Dan zijn we op zoek naar jou!
irene@mirato.nl Tel: 0252 213 460

GEZOCHT: 3D-Artist (visualisatie en rendering) Freelance

Ben jij de freelance 3D-Artist die onze interieurarchitecten kan ondersteunen door de ontwerpen om te toveren naar fotorealistisch beeld? Bel ons!
maartje@mirato.nl Tel: 0252 213 460

Werken bij

Wil je bij ons werken?
info@mirato.nl