Onze organisatie - Ons team

Wij zijn een compacte organisatie van professionals, waar ieder vanuit zijn eigen expertise een belangrijke bijdrage levert in de diensten die wij onze opdrachtgevers bieden. Onze gemeenschappelijke drijfveer is dat we ons willen blijven verbeteren in ons vakgebied en trots zijn op de resultaten die we als team neerzetten.
Operationeel directeur | corne@mirato.nl

Corné van Duijn

‘Na mijn opleiding Bouwkunde ben ik in aanraking gekomen met het stoffeervak. Dit sprak me zo aan dat ik er meer van wilde weten. Na een aantal jaren vloeren te hebben geïnstalleerd, kreeg ik bij Mirato de kans om mezelf te ontwikkelen tot planner en werkvoorbereider. Vervolgens ben ik doorgegroeid tot directeur operationele zaken.
 
Mijn ontwikkeling bij Mirato heeft alles te maken gehad met vertrouwen. Ook naar buiten toe is vertrouwen bij Mirato een hele belangrijke factor. Wij willen dat mensen het gevoel hebben ‘als Mirato er bij betrokken is, komt het goed’. Het geeft mij dan ook erg veel voldoening om mijn expertise en oplossingsgerichtheid te kunnen delen met collega`s en opdrachtgevers. Onze organisatie is altijd in beweging en heeft in de afgelopen jaren een transformatie ondergaan van projectstoffering naar interieurprojecten. Er liggen dus nog genoeg uitdagingen te wachten. Het is mijn ambitie dat Mirato een begrip wordt dat niet meer weg te denken is in de markt.’ 

Sander

‘We zijn geen leverancier, maar een partner.’

 

Commercieel Directeur | sander@mirato.nl

Corné

‘Als Mirato erbij betrokken is, komt het goed.’
 

Operationeel directeur | corne@mirato.nl

Maartje

‘We combineren creatief met praktisch.’
 

Art Director | maartje@mirato.nl

Irene

 ‘Ondersteunende activiteiten zijn net zo belangrijk.’
 

Manager administratie & personeelszaken | irene@mirato.nl

Cindy

'Het is mijn ambitie om Mirato tot een begrip te maken.'
 

New Business | cindy@mirato.nl

Jelle

'Maatschappelijk verantwoord ondernemen doen wij samen, niet alleen!'
MVO manager | jelle@mirato.nl

Carlo

‘We ontzorgen de opdrachtgever.’
 

Projectleider Interieurprojecten | carlo@mirato.nl

Martien

‘Vertrouwen is de kern van alles.’
Projectleider Vloeren | martien@mirato.nl

Sylvia

'Een plek en een beleving creëren waar mensen graag zijn, dat is mijn passie!'
Interieurontwerper | sylvia@mirato.nl

Jaël

'Altijd op zoek naar vernieuwende concepten en een andere kijk op ruimte.'
Interieurontwerper | jael@mirato.nl

Marjolein

‘We zijn een hecht team.’
 

Back Office | marjolein@mirato.nl

Trudy

'Met goede communicatie, vertrouwen en samenwerking kom je tot het juiste resultaat.'
Back Office | trudy@mirato.nl

Marcin

‘We zeggen wat we doen en we doen wat we zeggen.’
Stoffeerder

Guy

‘We letten op elk detail.’
Stoffeerder

Waldek

‘We werken gestructureerd en netjes.’
Stoffeerder

Dariusz

'We leveren kwaliteit en houden ons aan de planning.'
Stoffeerder

Peter

'We werken met aandacht aan ieder project.'
Operationeel medewerker | peter@mirato.nl

GEZOCHT: Leerling Stoffeerder

Ben jij een enthousiaste aanpakker met technisch inzicht? En wil jij opgeleid worden tot een vakbekwame projectstoffeerder? Dan zijn we op zoek naar jou!
irene@mirato.nl Tel: 0252 213 460

GEZOCHT: 3D-Artist (visualisatie en rendering) Freelance

Ben jij de freelance 3D-Artist die onze interieurarchitecten kan ondersteunen door de ontwerpen om te toveren naar fotorealistisch beeld? Bel ons!
maartje@mirato.nl Tel: 0252 213 460

Werken bij

Wil je bij ons werken?
info@mirato.nl