Onze organisatie - Ons team

Wij zijn een compacte organisatie van professionals, waar ieder vanuit zijn eigen expertise een belangrijke bijdrage levert in de diensten die wij onze opdrachtgevers bieden. Onze gemeenschappelijke drijfveer is dat we ons willen blijven verbeteren in ons vakgebied en trots zijn op de resultaten die we als team neerzetten.
New Business | cindy@mirato.nl

Cindy Wever

‘Ik heb een achtergrond in marketing en veel ervaring als freelance stylist voor mode- en interieurfotografie. Dat heb ik altijd met veel plezier gedaan. De afgelopen jaren werkte ik als communicatiemanager bij een grote organisatie aan merkcampagnes. Daarbij vertaalde ik de identiteit en beleving van het merk naar communicatie. Dat heeft eigenlijk een groot raakvlak met interieurvraagstukken. Een interieur is tenslotte ook een weerspiegeling van de identiteit van een organisatie. Op de achtergrond is mijn liefde voor interieur altijd blijven bestaan en ik wilde graag weer meer creativiteit in mijn werk. Bij Mirato combineer ik sinds kort mijn passie en creativiteit met mijn vaardigheden op het gebied van communicatie als New Business Manager.

Mirato is heel sterk in het realiseren van totaalprojecten: van ontwerp tot en met uitvoering. In mijn rol ben ik betrokken bij het begintraject, waarbij we samen met de klant kijken hoe we de identiteit van zijn organisatie het beste kunnen doorvertalen naar een ontwerp. Het gaat om verbinding, daar zit mijn kracht. Daarnaast willen we met onze communicatie beter zichtbaar zijn, zodat ook nieuwe klanten ons goed weten te vinden. Het is mijn ambitie om Mirato tot een begrip te maken als het gaat om projectinrichting van begin tot eind.’

Sander

‘We zijn geen leverancier, maar een partner.’

 

Commercieel Directeur | sander@mirato.nl

Corné

‘Als Mirato erbij betrokken is, komt het goed.’
 

Operationeel directeur | corne@mirato.nl

Maartje

‘We combineren creatief met praktisch.’
 

Art Director | maartje@mirato.nl

Irene

 ‘Ondersteunende activiteiten zijn net zo belangrijk.’
 

Manager administratie & personeelszaken | irene@mirato.nl

Cindy

'Het is mijn ambitie om Mirato tot een begrip te maken.'
 

New Business | cindy@mirato.nl

Jelle

'Maatschappelijk verantwoord ondernemen doen wij samen, niet alleen!'
MVO manager | jelle@mirato.nl

Carlo

‘We ontzorgen de opdrachtgever.’
 

Projectleider Interieurprojecten | carlo@mirato.nl

Martien

‘Vertrouwen is de kern van alles.’
Projectleider Vloeren | martien@mirato.nl

Sylvia

'Een plek en een beleving creëren waar mensen graag zijn, dat is mijn passie!'
Interieurontwerper | sylvia@mirato.nl

Jaël

'Altijd op zoek naar vernieuwende concepten en een andere kijk op ruimte.'
Interieurontwerper | jael@mirato.nl

Marjolein

‘We zijn een hecht team.’
 

Back Office | marjolein@mirato.nl

Trudy

'Met goede communicatie, vertrouwen en samenwerking kom je tot het juiste resultaat.'
Back Office | trudy@mirato.nl

Marcin

‘We zeggen wat we doen en we doen wat we zeggen.’
Stoffeerder

Guy

‘We letten op elk detail.’
Stoffeerder

Waldek

‘We werken gestructureerd en netjes.’
Stoffeerder

Dariusz

'We leveren kwaliteit en houden ons aan de planning.'
Stoffeerder

Peter

'We werken met aandacht aan ieder project.'
Operationeel medewerker | peter@mirato.nl

GEZOCHT: Leerling Stoffeerder

Ben jij een enthousiaste aanpakker met technisch inzicht? En wil jij opgeleid worden tot een vakbekwame projectstoffeerder? Dan zijn we op zoek naar jou!
irene@mirato.nl Tel: 0252 213 460

GEZOCHT: 3D-Artist (visualisatie en rendering) Freelance

Ben jij de freelance 3D-Artist die onze interieurarchitecten kan ondersteunen door de ontwerpen om te toveren naar fotorealistisch beeld? Bel ons!
maartje@mirato.nl Tel: 0252 213 460

Werken bij

Wil je bij ons werken?
info@mirato.nl