Onze organisatie - Ons team

Wij zijn een compacte organisatie van professionals, waar ieder vanuit zijn eigen expertise een belangrijke bijdrage levert in de diensten die wij onze opdrachtgevers bieden. Onze gemeenschappelijke drijfveer is dat we ons willen blijven verbeteren in ons vakgebied en trots zijn op de resultaten die we als team neerzetten.
Projectleider Interieurprojecten | carlo@mirato.nl

Carlo Zuijderwijk

‘Mijn technische achtergrond komt me goed van pas bij Mirato. Na mijn studie Bouwkunde wilde ik mij verder ontwikkelen in projectmanagement. In de bouw start je dan vaak met een klein onderdeel binnen een groot traject, waardoor je het geheel niet goed overziet. Bij Mirato krijg ik de kans om projecten van begin tot eind te begeleiden. Doordat ik de opdrachtgever al vroeg in het traject leer kennen, weet ik wat hij belangrijk vindt en kan ik een goede vertaling van deze wensen maken naar de mensen die voor de uitvoering zorgen.
 
Altijd als ik langs een plek kom waar gebouwd wordt, word ik enthousiast en raak ik geïnteresseerd. Bouwen gaat voor mij over creëren, iets nieuws maken. Interieurprojecten zijn subtieler, het gaat vaak om de details. Maar het principe is natuurlijk hetzelfde. Ik vind het mooi als we met een project bezig zijn en alles verloopt moeiteloos. Als iedereen zijn werk goed kan doen en ik daaraan heb bijgedragen. Ik ben er trots op dat we bij Mirato in staat zijn om de wensen van onze opdrachtgevers om te zetten naar een creatief ontwerp en dit vervolgens te realiseren. Ik ontzorg de opdrachtgever bij de procesmatige aanpak daarvan.’

Sander

‘We zijn geen leverancier, maar een partner.’
Commercieel directeur | sander@mirato.nl

Corné

‘Als Mirato erbij betrokken is, komt het goed.’
Operationeel directeur | corne@mirato.nl

Maartje

‘We combineren creatief met praktisch.’
Art Director | maartje@mirato.nl

Irene

 ‘Ondersteunende activiteiten zijn net zo belangrijk.’
Manager administratie & personeelszaken | irene@mirato.nl

Carlo

‘We ontzorgen de opdrachtgever.’
Projectleider Interieurprojecten | carlo@mirato.nl

Ton


Business Development Manager | ton@mirato.nl

Leo


Planner/ Werkvoorbereider | leo@mirato.nl

Jaël

'Altijd op zoek naar vernieuwende concepten en een andere kijk op ruimte.'
Interieurontwerper | jael@mirato.nl

Jolanda

‘We zorgen voor een passende en inspirerende omgeving.’


Interieurontwerper | jolanda@mirato.nl

Marjolein

‘We zijn een hecht team.’
Backoffice medewerker | marjolein@mirato.nl

Joep


Junior Projectleider | joep@mirato.nl

Martien

‘Vertrouwen is de kern van alles.’
Senior Projectstoffeerder | martien@mirato.nl

Raicillio


Projectstoffeerder

Ruben


Projectstoffeerder

Arron


Projectstoffeerder

Boef

Woef!
Kantoorhond

Werken bij

Wil je bij ons werken?
Solliciteren@mirato.nl