Onze organisatie - Ons team

Wij zijn een compacte organisatie van professionals, waar ieder vanuit zijn eigen expertise een belangrijke bijdrage levert in de diensten die wij onze opdrachtgevers bieden. Onze gemeenschappelijke drijfveer is dat we ons willen blijven verbeteren in ons vakgebied en trots zijn op de resultaten die we als team neerzetten.

GEZOCHT: Sales Manager New Business

Vanwege het coranavirus hebben wij onze sollicitatieprocedures tot tenminste 6 april stopgezet!
Ruik jij commerciële kansen al vanaf een kilometer afstand? Open jij deuren die voor andere gesloten blijven?
Dan zijn wij op zoek naar jou!

vacaturelink Sales Manager New Business

GEZOCHT: Junior Projectleider Interieurprojecten

Vanwege het coranavirus hebben wij onze sollicitatieprocedures tot tenminste 6 april stopgezet!
Vind je het een uitdaging om een interieurproject van A tot Z te begeleiden en tot een goed eindresultaat te brengen? Gaat jouw hart sneller kloppen van het perfect bedienen van de meest kritische klanten? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Werken bij

Wil je bij ons werken?

Sander

‘We zijn geen leverancier, maar een partner.’
Commercieel directeur | sander@mirato.nl

Corné

‘Als Mirato erbij betrokken is, komt het goed.’
Operationeel directeur | corne@mirato.nl

Maartje

‘We combineren creatief met praktisch.’

Irene

 ‘Ondersteunende activiteiten zijn net zo belangrijk.’
Manager administratie & personeelszaken | irene@mirato.nl

Carlo

‘We ontzorgen de opdrachtgever.’
Projectleider Interieurprojecten | carlo@mirato.nl

Martien

‘Vertrouwen is de kern van alles.’
Projectleider Vloeren | martien@mirato.nl

Leo


Planner/ Werkvoorbereider | leo@mirato.nl

Evelyne


Jaël

'Altijd op zoek naar vernieuwende concepten en een andere kijk op ruimte.'
Interieurontwerper | jael@mirato.nl

Jolanda


Interieurontwerper

Marjolein

‘We zijn een hecht team.’
Backoffice medewerker | marjolein@mirato.nl

Trudy

'Met goede communicatie, vertrouwen en samenwerking kom je tot het juiste resultaat.'
Backoffice medewerker | trudy@mirato.nl

Joep


Junior Projectleider

Dariusz

'We leveren kwaliteit en houden ons aan de planning.'
Stoffeerder

Arron


Stoffeerder

Boef

Woef!
Kantoorhond